Úvodní stránka

Dětský klub - březen 2019

Po jarních prázdninách jsme se sešli zase v hojném počtu. Děti byly plné zážitků, které jsme si museli všechny povědět a prodiskutovat.  Nezapomenutelnou aktivitou je tu také hra na schovávanou, která je mezi dětmi velmi oblíbená. Dále jsme se věnovali pohybovým aktivitám v tělocvičně. Na víceúčelovém hřišti si kluci zahráli fotbálek. Holky a i někteří kluci se mohli výtvarně vyřádit na úžasných tabulích, které jsou součástí zázemí školy. Ve výtvarné dílně jsme si s dětmi dodělali hrnečky, které jsme měli nedokončené z předchozího měsíce. Jak už jste si stačili všimnout, tak i tentokrát byl klub požádán o to, abychom se podíleli na přípravě keramických prezentů ve tvaru šibalského sluníčka pro děti, které půjdou letošní rok k zápisu do prvního ročníku. Sami můžete posoudit ve fotogalerii, jak jsou děti v klubu šikovné.

                                     Jana Janků – vedoucí dětského klubu


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub - březen 2019


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru