Úvodní stránka

Den pro školu

V rámci projektu "Den pro školu" navštívili dne 9. března naši školu regionální reportér TV Nova David Pik a moderátorka Hitrádia Vysočina Markéta Báťová.

Žákům 5. – 9. ročníku velmi poutavě povídali o radostech i strastech svého povolání, zasvětili je do tvorby televizního a rozhlasového zpravodajství a neúnavně odpovídali na velké množství dotazů dětí. Po skončení celého programu naši hosté trpělivě dávali žákům autogramy a fotili se s nimi. Ještě jednou bych panu Pikovi a paní Báťové chtěla velice poděkovat za jejich vstřícnost, profesionalitu a lehkost, se kterými o své zajímavé, ale i velmi náročné práci dětem povídali.

Celý program byl žáky i pedagogy hodnocen velmi kladně a i po jeho skončení třídami stále zaznívaly hlasy, které se k němu vracely. Bylo to opravdu vydařené dopoledne!

L. Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda s reportéry


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru