Úvodní stránka

Bohuslavice - Výlet pro rodiče s dětmi

Na čtyřicet výletníků se v sobotu 16. června vydalo v rámci projektu UMÍME ŽÍT! sponzorovaného Zdravým krajem Vysočina do areálu Hospodářského dvora do Bohuslavic u Telče.

            Po příjezdu na místo se nás ujal pan Čurda, který nás celým areálem provedl a pověděl nám zajímavosti o jednotlivých zvířátkách. Vidět jsme mohli velkou řadu zvířat (slepice, husy, pávy, koně, lamy, ovce, osly, …), prohlédnout si jejich stáje i výběhy. Poté se již každý zabavil dle svého gusta. Někdo navštívil místní restauraci s domácí kuchyní, jiný se svezl na konících, znovu si prošel areál dvora, či využil služeb dětského hřiště.

            Odpoledne uteklo jako voda a navečer jsme se všichni spokojeně vrátili opět domů.

L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Bohuslavice


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru