Atletický víceboj

Nejdříve se utkali předškoláci a vybraní žáci základní školy, kteří spolu vytvořili dvojice a snažili se co nejlépe zvládnout nástrahy disciplín. Nejlépe se to povedlo v kategorii chlapců dvojici Luděk Zima a Nela Kotačková, v kategorii dívek zvítězila Karolína Mikysková s Vojtěchem Adamem. Všichni soutěžící si odnesli drobné ceny, vítězové pak obdrželi za své výkony medaile.

Po závodech předškoláků nastoupili ke své soutěži žáci 1. až 3. ročníku za trenérské podpory starších žáků. Nejlépe se dařilo Nikole Kutílkové a Adamu Boučkovi, kteří obsadili první místa v nejmladší kategorii 1. ročníku, v kategorii 2. ročníku si první místa vybojovali Veronika Manová a Vojtěch Dvořák, kategorii 3. ročníku vyhráli Matyáš Hnízdil a Lenka Pavlíková.

Blahopřejeme vítězům.

Ivo Žilka