Úvodní stránka

28. ročník školního plesu

Příjemná hudba, plesové oblečení a hlavně dobrá nálada ovládly v  pátek 28.2.2020 slavnostně vyzdobený sál rudíkovské Sokolovny. A proč ne – vždyť se konal již 28. ročník školního plesu.
28. ročník školního plesu

Po přivítání přítomných panem ředitelem Sukem a předsedkyní spolku Pomoc škole paní Lenkou Pužovou bylo velkolepým zahájením téměř profesionální předtančení žáků 9. ročníku v choreografii paní učitelky Soni Chládkové. Děvčatům, která oblékla šaty věnované Svatebním a společenským studiem Venésis, to velice slušelo. Žáci byli poté po zásluze odměněni velkým potleskem. Na další předtančení žáků 8. a 9. ročníku, tentokrát pod taktovkou p.uč. Pužové, jsme si další hodinu museli počkat. Při svém předtančení děti vsadily na známé a oblíbené hity konce minulého století rockové britské kapely Queen a před zraky všech přítomných zatančili temperamentní a rychlý latinsko-americký tanec jive.

K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Credit, mladším generacím v sousedním sálu hostince U Kostela pouštěl písně DJ Marty. Součástí plesu byla i letos hra o ceny. V malé tombole bylo možné vyhrát přes 500 pestrých cen, o půlnoci se losováním velké tomboly rozdalo 39 cenných darů. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme! Výtěžek ze školního plesu bude výhradně použit na rozvoj činnosti našich žáků, konkrétně se bude jednat o spoluúčast na novém projektu školy s názvem Zdravá škola 2020.

Na závěr chceme poděkovat všem, kdo se podíleli na zajištění plesu, ale i těm, kdo přispěli do bohaté hry o ceny, a také Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a podpořit školu.

Na shledanou na příštím již 29. ročníku školního plesu!

L.Pužová

Kompletní fotogalerii naleznete zde:

Školní ples I

Školní ples II

Videa z předtančení jsou ke shlédnutí na faceeboku školy 

https://www.facebook.com/zsrudikov

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru