Úvodní stránka

*** Informace o přihlašování ***

 

INFORMACE O PŘIHLAŠOVÁNÍ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

školní rok 2023/2024

V pondělí 5. 6. 2023 zahajujeme přihlašování do školní družiny na školní rok 2023/2024.

Všechny potřebné informace k přihlašování budou v tento den vyvěšeny na našem webu (sekce školní družina). Věnujte prosím velkou pozornost všem uvedeným informacím, zejména kritériím pro přijímání, časovému harmonogramu pro přijímání, vnitřnímu řádu školní družiny a jeho dodatkům a informaci o úplatě, která se ve školní družině platí.

Kapacita školní družiny bude 92 žáků.

Přihlášku do ŠD odevzdejte do 14. 6. 2023 osobně vedoucí vychovatelce Petře Robotkové (po telefonické domluvě – tel. č. 733 554 429 – denně v čase 11.45 – 15.45 hod. – bude Vám přiděleno registrační číslo), případně pošlete po dětech.

Bez přiděleného registračního čísla není žádná přihláška platná.

Mgr. Martin Suk, ředitel školy


 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru