HP_Logo

Aktuality

Pro děti 2 - 6 let s rodičem nebo dospělým doprovodem. Začínáme 27. 9. 2021 - tělocvična ZŠ a MŠ Rudíkov.
Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v obci Rudíkov vyhlašuji ředitelské volno pro žáky školy na pátek 1. 10. 2021. Mimo provoz bude také MŠ, ŠD, DK a ŠJ. Mgr. Martin Suk, ředitel školy
Divadlo Koník zavítalo do naší školy již podruhé, a to v pondělí a v úterý 6. a 7. září 2021. Tentokrát s milou podzimní pohádkou Jak Martin s Barborkou vařili povidla.
Děti, žáci a zaměstnanci Základní školy Ludvíka Svobody a Mateřské školy Rudíkov zahájili společně 1. září 2021 nový školní rok. MŠ bude navštěvovat 61 dětí ve třech třídách, ZŠ 174 žáků v devíti ročnících.
První den našeho tábora nám počasí nepřálo, a tak jsme s dětmi trávili celé dopoledne v tělocvičně. Po obědě jsme děti rozdělili do tří týmů a všichni dostali celotýdenní úkol - vyrobit na velkém kartonu model farmy.
ZŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2021/2022 1. září 2021 v 7.20 hod. pro všechny ročníky, oddělení školní družiny i dětský klub. MŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2021/2022 1. září 2021 v 6.00 hod. pro všechny tři třídy.
Konec léta se neúprosně blíží, a tak jsme si předpolední týden chtěli pořádně užít. Kde víc si užijete zábavy a smíchu, než v cirkuse? Každý z nás aspoň jednou nějaký cirkus navštívil a určitě žádný z nich nebyl stejný.
Jako každý první den jednotlivých turnusů, ani nás neminulo pondělní testování na nemoc COVID – 19. Pak následovalo lepení a skládání papírových pruhů k výrobě 3D dinosaura.
První srpnový týden se nesl v duchu domácích mazlíčků. Hned v pondělí jsme si děti otestovaly na nemoc COVID 19 a nic nám nebránilo se pustit do různých aktivit. Po svačině jsme si do skleněného květináčku zasázeli netřesky a malovali na kamínky.
Při zahájení naší společné cesty do vesmíru bylo nutné, aby si děti vytvořily svůj vlastní cestovatelský skafandr. Proto jsme s nimi první den vyráběli batikovaná trička, která měla tento nutný oblek symbolizovat.
V pondělí se všechny děti otestovaly na onemocnění COVID 19. Během ranního scházení si prozatím mohly malovat, vyškrabávat obrázky, pak jsem se všichni seznámili. Cílem naší dopolední procházky byl rybník Visílka a přilehlá rozhledna.
V pondělí 12.7.2021 jsme přivítaly děti na příměstském táboře s názvem Sportovní dovádění. Jelikož nám to počasí dovolilo, vyrazili jsme ven. Celé dopoledne nás čekaly seznamovací hry, kde jsme se všichni naučili jména a oblíbené věci a aktivity druhých.
První letošní příměstský tábor nesl název Karneval v Riu. Tento turnus byl z důvodu státních svátků zkrácený na 3 dny. První den jsme se všichni navzájem seznámili. Poté jsme dětem upřesnily program následujících dnů.
S účinností ode dne 24. května 2021 je na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví umožněn provoz v tělocvičně pro veřejnost za těchto podmínek:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru